x Tvorba stránky
PRIVATEZONE


Login:


Pass:


Formulár v redakčnom systéme Wordpress

Výborný a jednoduchý doplnok do redakčného systému Wordpress, ktorý Vám bude zasielať všetky vyplnené formuláre zo stránky (či už z kontaktov alebo ankiet, dotazníkov a pod.). Jeho spustenie je jednoduché v 2 krokoch.

1. Inštalácia a nastavenie v redakčnom systéme Wordpress

V menu systému Wordpress cez "Moduly - Pridať nový" dajte hľadať presnú frázu Contact form, mal by sa zobraziť ako prvý od BestWebSoft. Nainštalujte a aktivujte. Potom ho ešte nastavte cez "Moduly - Contact form plugin - Settings" podľa vzoru nižšie pre čo najjednoduchšie odskúšané používanie.

Návod pre doplnok Contact form

2. Spustenie modulu vo Wordpresse

Formulár vložte následne jednoducho do webstránky cez redakčný systém Wordpressu tak, že si dáte vytvoriť novú stránku alebo článok napr. s názvom "Kontakty" a do poľa pre text vložíte len [contact_form]. Formulár následne vyzerá napr. takto. A nezabudnite uviesť i ostatné formy kontaktov na kontaktnej stránke. To je všetko.


Boli pre Vás tieto informácie prínosné?

Napíšte a vyriešte si nejasnosti

comments powered by Disqus


Autor Pavol Provazník
Ahoj, som Pavol Provazník, zaoberám sa už vyše 6 rokov internet marketingom a túto stránku som napísal aj pre Vás. Budem rád :-) za spätnú odozvu. Pridajte si ma na .

Sledujte najnovšie trendy na sieťach


Facebook návody Google+ návody Youtube návody Linkedin Skype komunikácia Napíšte mi
Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies na svojom zariadení.
© SmartLink, s.r.o. 2013-2016 | Ochrana údajov | Obchodné podmienky | Pavol Provazník | Partneri | Kontakty