x Tvorba stránky
PRIVATEZONE


Login:


Pass:


Sharethis

Sharethis Služba Sharethis je bezplatná forma propagácie svojej stránky v sociálnych sieťach cez tlačidlá zdielania, podobne ako AddThis. Umožňuje si na stránku umiestniť rôzne dizajnované tlačidlá zdielania, lajkovania či statia sa fanúšikom stránky na sociálnych sieťach ako Facebook, Twitter, Google+, Linkedin, Youtube, Pinterest a pod.

Tieto tlačidlá si možno umiestniť do kontaktov alebo za každý článok blogu. V prípade otázok či nejasností neváhajte využiť diskusný formulár pod článkom. Implementácia tlačidiel je nasledovná:

  1. prekliknúť sa na výber tlačidiel cez zelený banner na hlavnej stránke "Get the button"
  2. vybrať si platformu, na ktorej beží vaša webstránka (ak neviete, vyberte prvú)
  3. vybrať štýl tlačidiel podľa seba
  4. vybrať siete, kde bude možnéo zdielať (určite Facebook, Twitter, Google+, v prípade podniku určite i Linkedin, Youtube v prípade videoobsahu, Pinterest aj v prípade zaujímavých grafických prvkov), Email možno tiež pridať, Sharethis netreba
  5. následne vyplniť email, heslo, čím sa vytvorí účet i pre budúce výbery tlačidiel a skopírovať zobrazené kódy podľa návodu do sekcie head a body
  6. k daným tlačidlám na stránke umiestniť ešte vhodný popis- výzvu (napr. "Bol článok pre Vás prínosom? Zdielajte aj ostatným" alebo Boli informácie na tejto stránke pre Vás užitočné? Ukážte ich aj ostatným" a pod.)
Sharethis
Sharethis
Boli pre Vás tieto informácie prínosné?

Napíšte a vyriešte si nejasnosti

comments powered by Disqus


Autor Pavol Provazník
Ahoj, som Pavol Provazník, zaoberám sa už vyše 6 rokov internet marketingom a túto stránku som napísal aj pre Vás. Budem rád :-) za spätnú odozvu. Pridajte si ma na .

Sledujte najnovšie trendy na sieťach


Facebook návody Google+ návody Youtube návody Linkedin Skype komunikácia Napíšte mi
Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies na svojom zariadení.
© SmartLink, s.r.o. 2013-2016 | Ochrana údajov | Obchodné podmienky | Pavol Provazník | Partneri | Kontakty