x Tvorba stránky
ZONE


Login:


Pass:


Kurz a kampaň Email Academy Premium

V Česku prebieha ďalšia zaujímavá kampaň pre kurz Email Academy Premium. Propagácia kurzu sa šíri aj vďaka affiliate kampani, na ktorej stále môže zarobiť vlastne ktokoľvek, aj vy do 11.3.2012. Ak poznáte ľudí, ktorým by sa zišiel bezplatný kurz na tému, ako efektívne využiť email pre svoje podnikanie, odporučíte im ho, môžte zarobiť. Ak poznáte ľudí, ktorí napr. podnikajú a sťažujú sa na neefektívne reklamy, majú málo návštevníkov na stránkach, tiež im pošlite odkaz na tento kurz emailom, dajte si ho na facebook alebo vytvorte článok na vlastnej stránke a ak si objednajú platenú časť kurzu, autor garantuje vyplatenie za každého takto získaného člena 2500KČ. Kurz pre nich bude obsahovať tréningové videá, praktické príklady, taktiky, cvičenia a i..

Najskôr sa treba zaregistrovať na tejto stránke ako partner a následne získate propagačné odkazy na kurz, ktoré zašlete ľuďom, ktorým môže pomôcť. Ak neviete, čo je to affiliate v globále, pozrite sa na tento objasňujúci článok.

EAP kampaň

O kampani a kurze

Autor udáva, že tak chce ukázať, ako môže hockto zarobiť a Vami doporučený človek na kurz môže čerpať z moderných techník email marketingu, o ktorých 9,5 z 10 firiem nevie alebo ich robí zle. Je o tom, ako budovať svoj zoznam kontaktov a partnerov efektívne, ako robiť automatizáciu úkonov a šetriť čas, ako si zarobiť info-marketingom. Sám s autorom súhlasím, že každý niečo vie, len to možno nevie predať na internete. Kurz mu pomôže.

EAP kampaň
Boli pre Vás tieto informácie prínosné?

Napíšte a vyriešte si nejasnosti

comments powered by Disqus


Autor Pavol Provazník
Ahoj, som Pavol Provazník, zaoberám sa už vyše 6 rokov internet marketingom a túto stránku som napísal aj pre Vás. Budem rád :-) za spätnú odozvu. Pridajte si ma na .

Sledujte najnovšie trendy na sieťach


Facebook návody Google+ návody Youtube návody Linkedin Skype komunikácia Napíšte mi
Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies na svojom zariadení.
© SmartLink, s.r.o. 2013-2016 | Ochrana údajov | Obchodné podmienky | Pavol Provazník | Partneri | Kontakty